КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Diamond Lumatek " 400W - комплет осветлување за оранжерија

"Diamond Lumatek " 400W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 16,030.00ден
  • Код:
    955
  • Тежина:
    5.100 кг

Комплет "Lumatek Diamond" 400W е идеален избор, кој осветлува површина од околу 1 кв.м и вклучува:

 

- сијалица Lumatek 400W

- баласт Lumatek 400W

- рефлектор Diamond 400W

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Diamond Lumatek " 400W - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови