КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Lumatek Shiny" 400W - комплет осветлување за оранжерија

"Lumatek Shiny" 400W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 13,210.00ден
  • Код:
    954
  • Тежина:
    4.100 кг

Комплет "Lumatek Shiny" 400W е еден прекрасен, компактен комплет за осветлување на вашата просторија за одгледување.

 

Вклучува:

- сијалица Lumatek 400W 

- пригушувач Lumatek 400W

- рефлектор Shiny

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Lumatek Shiny" 400W - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови