КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "Lumatek Evolution" - комплет за одгледување на растенија на затворено

"Lumatek Evolution" - комплет за одгледување на растенија на затворено

Цена: 28,500.00ден
  • Код:
    951
  • Тежина:
    11.300 кг

Промотивниот комплет "Lumatek Evolution" е опремен со осветитлувачки систем, кој вклучува лампа, која одговара и за двете фази; дигитален, економичен пригушувач и култуб.

 

Во комплетот е вклучен гроубокс Q100 Evolution,кој го содржи популарното, со своите одлични рефлексирачки квалитети, покривало PAR+.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Lumatek Evolution" - комплет за одгледување на растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови