КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "Lumatek FAN" 600W - комплет осветлување за оранжерија

"Lumatek FAN" 600W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 15,410.00ден
  • Код:
    950
  • Тежина:
    4.615 кг

Промотивниот комплет "Lumatek FAN" 600W содржи:

 

- сијалица Lumatek HPS 600W за одлични резултати

- електронски пригушувач со одличен квалитет Lumatek NXE 600W

- рефлектор Stucco

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Lumatek FAN" 600W - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови