КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "Lumatek PRO" 600W - комплет осветлување за оранжерија

"Lumatek PRO" 600W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 25,090.00ден
 • Код:
  949
 • Тежина:
  7.200 кг

Промотивен комплет "Lumatek PRO" 600W вклучува: 

 

 • сијалица Phlilips 600W за обилно цветање

 • лампа Powerplant MH за интензивен раст

 • електронски баласт Lumatek NXE 600W

 • рефлектор Adjust-A-Wings 

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Lumatek PRO" 600W - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови