КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ФОЛИИ Метар Reflex сребрена/бела фолија

Метар Reflex сребрена/бела фолија

Цена: 240.00ден
  • Код:
    934

Сребрена/бела фолија Reflex.

Двостраната фолија има за цел да го зголеми рефлектирањето на светлината, осигурувајќи безбедна и сигурна средина за одгледување и PET покривало за заштита од корозија и абење.Ширина: 1.25 м.

- Безбедно за храна

- Производ безбеден за растенија 

- Гарантирано запирање на силни миризми

 

Поставата на фолија е идеална опција за рамномерно ширење на светлината во внатрешноста. Функција на фолијата е да се шири / размножува светлината и да се избегнат жариштата.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти