КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА HOUSE AND GARDEN ЗА КОРЕН Roots Excelurator 1L - стимулатор за корен

Roots Excelurator 1L - стимулатор за корен

Цена: 11,240.00ден
  • Код:
    923
  • Тежина:
    1.150 кг

 

Roots Excelurator е јако концетриран стимулатор за корен и коренов систем.

 

Развива исклучително добар коренов систем. Помага да се развијат одлични коренови влакна. Формира филм околу коренот, со што ги штити од инфекции. Обезбедува одлична коренова средина. Го штити коренот од покафеавување.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Roots Excelurator 1L - стимулатор за корен или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Начин на употреба: Roots Excelurator се користи до 3-тата седмица на цветањето. 

Дозирање: 3 ml/10 L

Нашите водечки брендови