КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ ВАПОРАИЗЕРИ Вапораизер - Smoke Bubble

Вапораизер - Smoke Bubble

Цена: 690.00ден
  • Код:
    866
  • Тежина:
    0.080 кг

Едноставен вапораизер изработен од стакло!

 

Ставете ги избраните билки / тутун во балонот, полека и рамномерно загревајте го со запалка. За да го исчистите, исплакнете го балонот со вода или извадете ја пепелта и нежно тресете.

 

Smoke bubble може да биде употребен и како бонг. Само ставете го во одводната цевка и тоа е тоа.

Димензии:170мм х 70мм

 
 
Упатства:
 
- Отстранете ја гумената затка и стаклената цевка од стаклениот меур.
- Наполнете го балонот со сув материјал.
- Зашрафете ја гумената затка на врвот на стаклениот балон.
- Вметнете ја стаклената цевка во отворот на затка.
- Затегнете го полека балонот и започнете да го загревате со запалка на дното, каде што се наоѓа материјалот.
- Кога балонот е полн со чад, престанете да греете.
- Подготвен за употреба :)
 
 
ВНИМАНИЕ:
 
За безбедност, ве советуваме да не го држите стаклото од телото или цевката додека го загревате испарувачот, држете го на страната на гумениот дел.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови