КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "GIB 600W" - комплет осветлување за оранжерија

"GIB 600W" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 7,390.00ден
  • Код:
    815
  • Тежина:
    8.500 кг

Комплет GIB 600W е едно квалитетно решение за осветлувањето на вашата ппросторија за одгледување и вклучува:

 

​​​- пригушувач со запалка ELT 600W

- рефлектор Shiny со фасонка Е 40

- лампа GIB Lightning Flower Spectre 600W HPS

- комплет кабли

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "GIB 600W" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови