КОШНИЧКА

0 артикла

Ултразвучна машина + Secret-Icer 3 кеси

Цена: 9,620.00ден
  • Код:
    813
  • Тежина:
    4.000 кг

Secret Smoke се користат за ладна екстракција на одредени производи или растителни остатоци, како што се лисјата или гранките на одредени растенија.

 

Овој систем за екстракција се состои во ладење на трихомите додека не се зацврстат и паднат на дното додека остатокот од материјалот останува лебдечки во водата. Дупките ги одделуваат од остатокот од растението.

Капацитет: 14 литри

 

 

Овој комплет за екстракција на смола содржи: 

- Secret Smoke машина 
- Пирамидални чанта
- Secret icer кеси

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Ултразвучна машина + Secret-Icer 3 кеси или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови