КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА ATAMI ОСНОВНИ ЃУБРИВА ATA Terra leaves 1L - минерално ѓубриво за растење

ATA Terra leaves 1L - минерално ѓубриво за растење

Цена: 690.00ден
  • Код:
    810
  • Тежина:
    1.150 кг

Ата Terra Leaves е вредна храна за вашето растение, во време на фазата на растење.

Се обрнува посебно внимание врз развојот на големи клонови и гранки, што прави растенијата брзо да ја зголемуваат големината. Terra leaves е директно растворлив во вода и лесно се апсорбира од растението. Тоа ги прави резултатите брзо забележливи.

 
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете ATA Terra leaves 1L - минерално ѓубриво за растење или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Примена: Може да се употребува за време на целиот период на растење. 
Дозирање: 1-5ml/L  
рН: меѓу 4,5 - 6,5 ; NPK вредност: 3-1-3 (w / V) 
 
 
 
 
 
 
 

Нашите водечки брендови