КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА BIO GREEN ДРУГИ ДОДАТОЦИ Bio Green pH+ 1L - регулатор на pH

Bio Green pH+ 1L - регулатор на pH

Цена: 1,350.00ден
  • Код:
    803
  • Тежина:
    1.150 кг

Bio Green pH+ го зголемува нивото на рН вредностите и е со ознака плус!

 

Содржи:

  • калиум хидроксид 
  • калиум карбонат.
 
 
Чувајте на темно место. Во случај на контакт со очите исплакнете ги веднаш очите со вода. Да се чува на место, недостапно за деца.
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Bio Green pH+ 1L - регулатор на pH или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови