КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА BIO GREEN ДРУГИ ДОДАТОЦИ Bio Green pH - GROW 1L - регулатор на pH

Bio Green pH - GROW 1L - регулатор на pH

Цена: 1,350.00ден
  • Код:
    802
  • Тежина:
    1.150 кг

BioGreen рН- GROW ја намалува pH вредноста за време на фазата на раст со азотна киселина. 

 

Содржи: 38% азотна киселина 

Чувајте на темно место. Во случај на контакт со очите исплакнете ги итно очите со вода. Да се чува на место, недостапно за деца.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Bio Green pH - GROW 1L - регулатор на pH или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови