КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА BIO GREEN ЗА КОРЕН Bio Green X-Rooting 5L - стимулатор за корен

Bio Green X-Rooting 5L - стимулатор за корен

Цена: 7,890.00ден
 • Код:
  792
 • Тежина:
  5.500 кг

X-Rooting е висококвалитетен додаток кој ги содржи сите аминокиселини и витамини потребни за раст на коренот. Погоден за било која растечка средина. 

 

 • Стимулира експлозивно формирање на корени. 
 • Стимулира производство на коренски влакна. 
 • Ја покачува резистентност на болести. 
 • Ја зголемува отпорноста на стрес. 
 • Обновува стресирани резници. 
 • Го стимулира производството на основните хормони. 
 • Без да содржи тешки метали. 

 

BioGreen X-Rooting се состои од вистинска комбинација на синтетички и органски аминокиселини и витамини.

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Bio Green X-Rooting 5L - стимулатор за корен или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Дозирање: Од првиот ден на појавување во веге фаза да се дава секојдневно во наредни 3 седмици. Полевајте вода секој ден, ако има потреба. 

Чувајте го на темно и суво. Избегнувајте контакт со очи. Да се чува подалеку од дофат и поглед на деца.

 

Нашите водечки брендови

Нови продукти