КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА BIO GREEN СТИМУЛАТОРИ ЗА РАСТ И ЦВЕТАЊЕ Bio Green X-bloom 1L - стимулатор за цветање

Bio Green X-bloom 1L - стимулатор за цветање

Цена: 2,630.00ден
 • Код:
  789
 • Тежина:
  1.150 кг

X-Bloom е висококвалитетен додаток кој ги содржи сите аминокиселини и витамини потребни за експлозивен раст во било која растителна средина. 

 

 • Стимулира експлозивна формација. 
 • Го стимулира производството на АТР. 
 • Ја зголемува отпорноста према разните болести. 
 • Ја зголемува отпорноста на стрес 
 • Ги обновува стресираните растенија. 
 • Го стимулира производството на цветачки хормони. 
 • Не содржи тешки метали. 

 

BioGreen X-Bloom е вистинската комбинација на органски минерали, аминокиселини и витамини.

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Bio Green X-bloom 1L - стимулатор за цветање или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Начин на дозирање: аплицирајте го секој ден од втората недела на цветањето. Користете го секојдневно, ако е неопходно.

Чувајте го на темно место без можност од замрзнување. Избегнувајте контакт со очи. Да се чува подалеку од дофат и поглед на деца.

Нашите водечки брендови