КОШНИЧКА

0 артикла
Дома КОНТРОЛЕРИ GSE watertimer - Тајмер за вода 8A ден / ноќ

GSE watertimer - Тајмер за вода 8A ден / ноќ

Цена: 8,620.00ден
  • Код:
    781
  • Тежина:
    0.650 кг

Тајмерот за наводнување на GSE служи за контрола на пумпата.

 

Тајмерот е идеален за поставување на EBB & Flow Системи за проток и редовни пумпи за вода или воздушни системи. Временскиот интервал може да се постави индивидуално за наводнување за ден и ноќ. Тајмерот пристигнува составен во водонепропустливо куќиште, компатибилен штекер за напојување и 4m кабел со светлосен сензор кој го препознава денот / ноќта, што го прави совршен контролер.

 

Технички податоци:

- Домување: 130x80x70mm
- Тајмер за наводнување: 145x100x90mm 
- Дизајнирано за: 1800W 8A (Ind. 3A)
- Напон: 230V / 50Hz 
- Класа на заштита: IP44

 

Контролерите во голема мера ја олеснуваат вашата работа и синхронизацијата помеѓу уредите во вашата соба за одгледување. Тие обезбедуваат целосна контрола врз елементите што ги сочинуваат вашите системи за осветлување и вентилација.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете GSE watertimer - Тајмер за вода 8A ден / ноќ или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови