КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА GENERAL HYDROPONICS GHE Tripack Starting Kit - стартер пакет

GHE Tripack Starting Kit - стартер пакет

Цена: 1,540.00ден
  • Код:
    763
  • Тежина:
    2.200 кг

GHE ви нуди Tripack starting kit, кој вклучува се што ви треба за целосен циклус на раст!

 

Во пакетот се вклучени:  

 

 

- FloraGro, FloraBloom и FloraMicro x 0.500L

- 1 рH Test Kit 

- 1 торба со pH Down Dry

 

 

За сите методи на одгледување

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете GHE Tripack Starting Kit - стартер пакет или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови