КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ HOMEBOX HOMEBOX CLASSIC HomeBox TWIN /120x80x200 cm/ - гроубокс за одгледување на растенија

HomeBox TWIN /120x80x200 cm/ - гроубокс за одгледување на растенија

Цена: 162.00ден
 • Код:
  700
 • Тежина:
  16.000 кг

Овој нов производ на Homebox ги комбинира предностите на класичниот Homebox и Clonebox така што нуди оптимизација на површината.

 

Во Homebox Twin откривате две одделни комори, што дава можност да се создадат два независни климати или два различни светлински циклуси Освен димензијата на 120x80x200 см (47x31, 5x78 внатре) во Homebox Twin ги има следните новововедени:

 • Многу стабилен рафт, на кој може да се смести опрема до 40 кг.
 • Двете комори се изолирани една од друга и благодарение на одделните вентилациски отвори возможно е создавањето на две одделни растечки средини.
 • Новата концепција на вратата го прави достапот полесен.
 • Лесно зглобување и разглобување без инструменти.
 • Вкупна површина 1,9 m²
 • Димензии : 120x80x200 cm (47x31,5x78 внатре)
 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете HomeBox TWIN /120x80x200 cm/ - гроубокс за одгледување на растенија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти