КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ КОМПЛЕТИ ЗА ПОДАРУВАЊЕ Стаклено луле во луксузна кутија

Стаклено луле во луксузна кутија

Цена: 570.00ден
  • Код:
    670

СТАКЛЕНО ЛУЛЕ + ЛУКСУЗНА КУТИЈА

 

Елегантно и стилско луле направено од огноотпорно стакло во луксузна кутија. Идеален избор за подарок!

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Стаклено луле во луксузна кутија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови