КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ ВАПОРАИЗЕРИ Vaporfection viVape2 Vaporizer

Vaporfection viVape2 Vaporizer

Цена: 24,905.00ден
  • Код:
    664
  • Тежина:
    0.700 кг

Иновативен во секој поглед, viVape Vaporizer е испарувач од последна генерација

 

Уредот располага со целосно обоен сензорски дисплеј, кој го прави исклучително лесен и пријатен за употреба, колку секој смартфон.

 

Производите на Vaporfection станале популарни со исклучително квалитените керамички греачи, кои ја достигнуваат температурата моментално, ја одржуваат и прецизно е контролирана од процесорот.

 

Видео инструкции (Англиски)

Нашите водечки брендови

Нови продукти