Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
 •      

Vaporite Solo Digit

Цена: 4,150.00ден
 • Код:
  661
 • Тежина:
  0.800 кг

Vaporite Solo Digit има дигитален дисплеј за отчитување на работната температура, како и копче нагоре / надолу, кои го прават нејзиното регулирање исклучително лесно.

 

Располага со квалитетни, керамички греачи. 

 

Комплетот содржи:

 • тело на уредот
 • кабел за напојување
 • далечинско управување
 • стапчиња за чистење
 • резервни мрежички
 • елегантен стаклен млазник со силиконска сврзувачка цевкичка
 • Warranty Card

Видео инструкции (Англиски)

За подолг живот на уредот, препорачливо е да се исклучува уредот на 5 мин, на секои 20тина минути работа.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Најпродавани

Нашите водечки брендови