КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "HY LEVEL" - комплет за одгледување растенија на затворено

"HY LEVEL" - комплет за одгледување растенија на затворено

Цена: 33,760.00ден
  • Код:
    660
  • Тежина:
    12.000 кг

Промотивен комплет кој содржи се што ви е потребно за да создадете совршено функционален гроу систем!

 

Комплетот содржи:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "HY LEVEL" - комплет за одгледување растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови