КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА CANNA ОСНОВНИ ЃУБРИВА CANNA Grow Box - старт пакет за хидропоника

CANNA Grow Box - старт пакет за хидропоника

Цена: 240.00ден
 • Код:
  657
 • Тежина:
  2.000 кг

Комплетот на CANNA Hydro содржи:

 • дупла саксија, (внатрешна и надворешна)
 • субстрат (2л) за hydro - Steenwol granulaat
 • CANNA Hydo Vega A+B - 2x100ml
 • CANNA Hydro Flores A+B - 2x100ml
 • семиња од селектирана сорта саксиен пипер + Jiffy за лесно вкоренување
 • Упатство за правилна употреба

 

CANNA Grow Box Hydro обезбедува на растенијата целосен комплекс од основни хранливи материи, како и сите микро и макро елементи, обезбедувајќи ја секоја една фаза на развојот на растението.

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете CANNA Grow Box - старт пакет за хидропоника или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.