КОШНИЧКА

0 артикла
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ КАБЛИ Комплет кабли од 220V за систем за осветлување

Комплет кабли од 220V за систем за осветлување

Цена: 340.00ден
  • Код:
    650
  • Тежина:
    0.500 кг

Два кабли, секој со дебелина 2 х 0,75мм

 

  • 2м со приклучок за приклучување во мрежата

  • 2.5m за поврзување на лампата

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти