КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "24 UP" - комплет осветлување за оранжерија

"24 UP" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 11,950.00ден
  • Код:
    648
  • Тежина:
    8.925 кг

Промотивен комплет, кој се состои од:

 

-сијалица MH Powerplant 600W- за вегетативниот период на растење

-сијалица Philips Master - GREEN POWER 600W - за периодаот на цветање

-рефлектор STUCCO со фасонка Е40

-пригушувач со запалка  ETI 600W

-комплет кабли

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "24 UP" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови