КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "VIP" - комплет осветлување за оранжерија

"VIP" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 21,570.00ден
  • Код:
    647
  • Тежина:
    7.400 кг

Комплет по промотивна цена, се состои од најдобрите производи во својата класа:

 

- рефлектор Adjust -A-Wings 

- дигитален пригушувач Lumatek NXE 600W

- HPS сијалица GIB FLOWER XTREME 600W

 

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти