КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "SYLVANIA TUBE 600W" - комплет осветлување за оранжерија

"SYLVANIA TUBE 600W" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 10,080.00ден
  • Код:
    642
  • Тежина:
    11.730 кг

Промотивен комплет, соодветен за осветлувањее на површина од околу 1.5 кв. метри.

 

Се состои од:

Cooltube 155mm со големи рефлектирачки крила

пригушувач ETI 600W

HPS сијалица Sylvania 600W

комплет кабли

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "SYLVANIA TUBE 600W" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови