КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "SYLVANIA TUBE" 400W - комплет осветлување за оранжерија

"SYLVANIA TUBE" 400W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 9,300.00ден
 • Код:
  641
 • Тежина:
  8.400 кг

Промотивниот комплет е компактен, кој осветлува површина од отколу 1кв м.

 

 • Cool tube 125mm со рефлектирачки крила

 • пригушувач со запалка ETI 400w

 • HPS сијалица Sylvania 400W

 • комплет кабли

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "SYLVANIA TUBE" 400W - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови