КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ТЕРМО - ХИДРО МЕТРИ Hortimeter MEDIUM - термо-хидро метар (2 точки за известување)

Hortimeter MEDIUM - термо-хидро метар (2 точки за известување)

Цена: 900.00ден
  • Код:
    630

Термометар и хидрометар, комбинирани во еден уред

Дизајниран за мерење и прикажување на вредностите на влажноста и температурата во просторијата за одгледување.

 

- термометар со хидрометар 
- Максимум и минимум
- Температурен опсег 0 ° ~ 50 ° (32 ° F ~ 122 ° F)
- ° C - ° F размена
- Точност ± 1 ° C RH ± 5%
- Внатрешен хидро опсег: 25% RH до 90%1x 1,5 Volt AAA батерија
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Hortimeter MEDIUM - термо-хидро метар (2 точки за известување) или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови