КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ФОЛИИ Метар GROWLUX фолија против инфра-црвени зраци

Метар GROWLUX фолија против инфра-црвени зраци

Цена: 480.00ден
  • Код:
    612

Двослојна фолија за растење.

 

Белата за зголемување на светлината во просторијата за одгледување, Црната за намалување на надворешната светлина. Производ безбеден за храна, безбеден за растенија.Гарантирано не пропушта гасови.

 

Димензии:

  • ширина: 122 см

  • посочената цена е за метар должина

 

Поставата на фолија е идеална опција за рамномерно ширење на светлината во внатрешноста. Функција на фолијата е да се шири / размножува светлината и да се избегнат жариштата.

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Метар GROWLUX фолија против инфра-црвени зраци или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови