КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ Root Pouch 6L - саксија од геотекстил

Root Pouch 6L - саксија од геотекстил

Цена: 70.00ден
  • Код:
    610
  • Тежина:
    0.050 кг

Root Pouch е изработена одт 100% биоразградлив текстил.

Одговара за надворешно одгледување, со ограничување на распространувањето на вода и хранливите материи и не го ограничува развојот на коренот.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Root Pouch 6L - саксија од геотекстил или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови