Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома ГРОУБОКСОВИ CULTIBOX Mylar hobby tent - GT 2013 Pro 195/195/205 cm - гроубокс за одгледување на растенија

Mylar hobby tent - GT 2013 Pro 195/195/205 cm - гроубокс за одгледување на растенија

Цена: 31,500.00ден
  • Код:
    609
  • Тежина:
    24.000 кг

Бокс за внатрешно одгледување на растенија со димензии 195/195/205 см

 

Изработен од 100% Водоотпорен и светло-изолациски материјал. Има дополнителни подни покривки.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Најпродавани

Нашите водечки брендови