КОШНИЧКА

0 артикла

Dutch Pot Hydro 2m2 - хидропонски систем

Цена: 39,360.00ден
  • Код:
    573
  • Тежина:
    18.000 кг

Хидропонски систем

Исклучително лесно да се собере и да се користи хидропонски систем за 24-120 растенија, погоден за професионалци и почетници. Долгите црева, кои ја хранат секоја саксија со раствори, овозможуваат да се променат местата на саксиите во секое време.

На било кој систем - подарок бесплатно!

  • димензии 220 x 100 x 67 cm
  • Големина на резервоарот 150L
  • Изработена од робустна, заштитена со УВ-заштитена пластика обезбедува брз и стабилен раст, супериорен цут и одличен принос

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти