КОШНИЧКА

0 артикла

Dutch Pot Hydro 1m2 - хидропонски систем

Цена: 22,860.00ден
  • Код:
    572
  • Тежина:
    14.000 кг

Хидропонски систем

Исклучително лесно да се собере и да се користи хидропонски систем за 12-60 растенија, погоден за професионалци и почетници. Долгите црева, кои го хранат секој сад со раствори, овозможуваат да се променат местата на садовите во секое време.

На било кој систем - подарок!

  • димензии 120 х 100 х 67 см
  • Големина на резервоар 60L
  • Изработена од робустна, заштитена со УВ-заштитена пластика обезбедува брз и стабилен раст, супериорен цут и одличен принос

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти