КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ Саксија 18L

Саксија 18L

Цена: 190.00ден
  • Код:
    563

Црна пластична саксија со квадратен профил 30х30 cm

Без подлошка

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Саксија 18L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови