КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ Саксија Air Pot - 10L

Саксија Air Pot - 10L

Цена: 500.00ден
  • Код:
    561

Саксија со поинаква концепција, лесна за зглобување, разглобување и пренесување.

Го стимулира растењето на кореновиот систем, добавува воздух и до долните почвени слоеви. Идеална при транспортирање, или преместување на растението во друга почвена средина.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Саксија Air Pot - 10L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови