КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "STANDART" - комплет осветлување за оранжерија

"STANDART" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 12,580.00ден
 • Код:
  536
 • Тежина:
  4.330 кг

Комплет кој одговара за освелување на површина од околу 1.5 кв.м и се состои од:

 

 • сијалица Sylvania HPS 600W

 • Електронски пригушувач со микропроцесорско управување Lumii Digita ECO 600W

 • рефлектор 47x47 см, фасонка Е40

 • комплет кабли

 

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "STANDART" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови