КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПРОМО КОМПЛЕТИ "GROW" - комплет осветлување за оранжерија

"GROW" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 11,730.00ден
 • Код:
  535
 • Тежина:
  4.315 кг

Комплетот е достапен, компактен и е идеален избор за осветлување во просторијата за одгледување!

 

Се состои од:

 • сијалица Sylvania HPS 600W

 • електронски пригушувач DIM BAL 600W

 • рефлектор 47x47 см, фасонка Е 40

 • комплет кабли

 

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "GROW" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти