КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ АЕРИРАЧКИ КАМЕЊА HAILEA Volume Ceramic AirStone 150 mm - аерирачки камен за заситување на воден раствор со кислород

HAILEA Volume Ceramic AirStone 150 mm - аерирачки камен за заситување на воден раствор со кислород

Цена: 540.00ден
  • Код:
    482
  • Тежина:
    0.400 кг

Керамички камен за аерирање на воден раствор

 

Аерационите камења и прстени се одлично средство за заситување на работниот раствор со кислород.Целосно потопени во резервоарот, тие се поврзани со воздушна пумпа.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете HAILEA Volume Ceramic AirStone 150 mm - аерирачки камен за заситување на воден раствор со кислород или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови