КОШНИЧКА

0 артикла

Green Lantern - зелено светло

Цена: 830.00ден
  • Код:
    449

Зелена светлина за работа во мрачен период за растенијата.

 

Три режими на работа:

  • максимум - 17 диоди,
  • минимум - 6 диоди,
  • трепка - 17 диоди.
  • над 100.000. работа
  • 3 AAA батерии (не се вклучени)

 

Зелената светлина е погодна за набљудување на вашите растенија во мрак, без да им предизвикувате стрес.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти