КОШНИЧКА

0 артикла

Ултразвучна машина + Secret-Icer со 5 кеси

Цена: 10,650.00ден
  • Код:
    447
  • Тежина:
    4.000 кг

Secret Smoke се користат за ладна екстракција на одредени производи или растителни остатоци, како што се лисјата или гранките на одредени растенија.

 

Овој систем за екстракција се состои од ладење на трихоми додека не се зацврсти и падне на дното, додека остатокот од материјалот останува пловечки во водата. Дупките ги одделуваат од остатокот од растението 

Овој комплет за екстракција на смола содржи: 

- Secret Smoke машина 
- пирамидални чанта
- Secret icer кеси
 
Капацитет: 14 литри
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Ултразвучна машина + Secret-Icer со 5 кеси или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови