КОШНИЧКА

0 артикла
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ VAPORTEK Vaportronic - уред за ароматизација на простории

Vaportronic - уред за ароматизација на простории

Цена: 7,060.00ден
  • Код:
    408
  • Тежина:
    0.350 кг

Единствената технологија Vaportek за третман и деконтаминација на воздухот е широко користен во светот од 1979 година.

 

Со безбедна, ефективна и природна етерична формула, Vaportek е добра опција за изнаоѓање трајно решение со несаканиот мирис. Vaportronic е електронски ѕиден апарат, опремен со нечуен вентилатор кој се напојува со стандардна D-батерија од 1,5 V. Со помош на мал шраф, различни интервали може да се постават без интервали, почнувајќи од: 1 минута на ротација - 1 минута тишина до 1 минута на ротација - 30 минути тишина.

 

Vaportronic може да се пополни со максимум 5 диска од 6 или 12 грама или неутрализатор. Можете да користите ротирачко коло со користење на диск секои 15 или 30 дена додека не се пополнат сите места. Тогаш едноставно можете да го замените најстариот диск со нов и така можете да постигнете конзистентна и непрекината испорака на активната супстанција.

 

Опционалното полнење, заедно со проредот и независноста на мрежата, обезбедува совршен мирис во просториите до 60 m ³.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Vaportronic - уред за ароматизација на простории или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови