Јазик & Валута:
MK / MKD
Јазик
Валута
 • EUR
 • MKD
0
Јазик & Валута:
MK / MKD
Јазик
Валута
 • EUR
 • MKD
 •      
Дома КЛОНИРАЊЕ/ВКОРЕНУВАЊЕ ПРОПАГАТОРИ ROOT!T MINI GREENHOUSE - пропагатор

ROOT!T MINI GREENHOUSE - пропагатор

Цена: 500.00ден
 • Код:
  407
 • Тежина:
  0.500 кг

Мини градина за ртење, давајќи најдобар почеток на вашите растенија, обезбедувајќи ги со оптимална средина

 

Влагата се контролира со прилагодливи дупки на врвот на капакот. Високата покриеност обезбедува поголем волумен, дозволувајќи им на подолгите резници да останат, така што тие се посилни пред калемење.

 

Димензии:55x34x20

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Најпродавани

Нашите водечки брендови