КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ 'Peace Keeper' Gun Bong- стаклен бонг

'Peace Keeper' Gun Bong- стаклен бонг

Цена: 1,460.00ден
  • Код:
    0213

Фенси стаклен бонг кој сигурно ќе биде хит на било која забава!

Материјал: стакло

Боја: безбоен

Димензии: 230x170mm

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти