КОШНИЧКА

0 артикла

'BLscale' Fakt mobile design 0.1-500g

Цена: 1,160.00ден
  • Код:
    0212

 Мала компактна дигитална вага. Мери од 0.1-500g

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти