КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ Округла саксија 2.8Л Ф16cm

Округла саксија 2.8Л Ф16cm

Цена: 30.00ден
  • Код:
    3504
  • Тежина:
    0.100 кг

Саксија со огругол профил

 

Дијаметар: 16cm

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Округла саксија 2.8Л Ф16cm или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови