КОШНИЧКА

0 артикла
Дома БОРБА СО ШТЕТНИЦИ Neudorff garden trap - ленти против инсекти

Neudorff garden trap - ленти против инсекти

Цена: 690.00ден
  • Код:
    3413
  • Тежина:
    0.080 кг

Ленти за закачување, за против летачки инсекти

 

Ленти со широкоспектарно дејство за повеќе летачки инсекти, како што се  црни муви, белокрилка, лисни вошки и др. Идеално за употреба во оранжерии и затворени градини. Лентите имаат посебен лепак без мирис и без пестициди

Размери:7,5x20cm

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Neudorff garden trap - ленти против инсекти или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.
Начин на употреба:
-Поставете 1 лента на 1 метар квадратен рамномерно распределена меѓу растенијата

Нови продукти

Нашите водечки брендови