КОШНИЧКА

0 артикла
Дома БОРБА СО ШТЕТНИЦИ Neudorff insects trap - мамка за инсекти

Neudorff insects trap - мамка за инсекти

Цена: 660.00ден
  • Код:
    3440
  • Тежина:
    0.080 кг

Мамка за инсекти, за саксии и балкони

 

Лепило без хемиски инсектициди, кои содржат привлечни супстанци од природно потекло. Привлекува: белокрилки, црна мува, трипси, лисни вошки и други летачки инсекти. Содржи 10 плочки од 13cm.

Карактеристики:
-Атрактивна, шарена мамка за штетни инсекти, за саксии и балкони
-Готови за употреба
-Лепак без инсектициди
-Лепакот совршени издржува високи температури и влажност
-Не содржи активни агенси
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Neudorff insects trap - мамка за инсекти или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Употреба:
-1 лепенка на 1 саксија

Нови продукти

Нашите водечки брендови