КОШНИЧКА

0 артикла
Дома БОРБА СО ШТЕТНИЦИ Spray&Grow Mildew protection 500ml - органски инсектициден и фунгициден спреј

Spray&Grow Mildew protection 500ml - органски инсектициден и фунгициден спреј

Цена: 2,420.00ден
  • Код:
    3100
  • Тежина:
    0.150 кг

Фунгицид за прскање 500ml

 

Препарат за заштита од мувла, 'рѓа, габи од компанијата Spray & Grow. Комбинација на различни растителни екстракти кои ги штитат растенијата од габи.

Spray & Grow Mildew Protection Spray е фолијарно ѓубриво што им помага на вашите растенија побрзо да се опорават од штетници. Ви помага да ги одржите растенијата здрави, зелени и без штетници, дозволувајќи им на растенијата да цветаат и растат нормално.

 

 

 

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Spray&Grow Mildew protection 500ml - органски инсектициден и фунгициден спреј или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Употреба и дозирање:
Може да се користи во сите фази на растението, од фазата на раст до бербата и е погоден за сите култури
Концетратот од 500ml прави 10 литри спреј што е доволно за 20km2
NPK 0-0-4

Нови продукти

Нашите водечки брендови