КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОЧВИ Canna Coco GOcr - кокосова плочка

Canna Coco GOcr - кокосова плочка

Цена: 450.00ден
  • Код:
    2998

Во основата на линијата GOcr е плочката. Оваа плочка се состои од сложена мешавина од кокосово зрно, кокосово влакно и гранули од кокос

 

Предности:
-Благодарение на грубата структура на кокосот, плочката GOcr има уникатно својство да може да апсорбира големи количини на хранливи материи, влага и воздух во исто време, кои веднаш се достапни за растенијата
-Ова ја прави средината подобра од сите други растечки средини, промовирајќи побрз развој на коренот и повисоки приноси
-GOcr плочките се идеални за транспорт. Тие се во сува и пресована форма. Во таа форма тие тежат помалку од 2kg
-Размери: 98x15x5cm
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Canna Coco GOcr - кокосова плочка или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови